11 Жовтень 2021

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ПРОБЛЕМИ НАДІЙНОСТІ ТА ДОВГОВІЧНОСТІ ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД ТА БУДІВЕЛЬ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ”

17-19 листопада 2021 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбудеться 9-та міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті».
Для ознайомлення з детальною інформацією щодо участі в роботі конференції скористайтесь посиланням http:/conf.kart.edu.ua/uk-UA/.

Програма конференції передбачає роботу наступних секцій:

«Шляхи сполучення, безпека руху та управління на транспорті».
«Будівельні конструкції, будівлі та споруди».
«Будівельні матеріали, захист і ремонт конструкцій та споруд».
Прийняті матеріали будуть опубліковані у збірнику тез доповідей конференції. При бажанні учасники конференції можуть подати статтю для публікації у збірнику наукових праць Українського державного університету залізничного транспорту (включений до перелік фахових видань МОН України та наукометричні бази даних Index Copernicus, Google Scholar та інші), мовою оригіналу. Також організаторами конференції отримано можливість публікації статей конференції у електронному журналі AIP Conference Proceedings, який індексується наукометричними базами: Web of Science, Scopus та іншими. За умовами видавця по матеріалам публікації має бути обов’язково зроблена доповідь на конференції.