13 Вересень 2017

Участь у міжнародній науково-технічній конференції BULTRANS-2017, м. Созополь, Болгарія

З 11 по 13 вересня 2017 рокуд.т.н., доцент Ватуля Г.Л. та к.т.н., доцент Ковальов М.О. прийняли участь у міжнародній науково-технічній конференції BULTRANS-2017, яка проводилась факультетом транспорту Технічного Університету Софії (Болгарія) в м. Созополь, де виступили з доповідями на секції «Залізнична інженерія та технології».

Нашими колегами презентовано наукові доробки авторських колективів кафедри щодо пошуку конструктивних рішень систем з оптимальним розподілом внутрішніх зусиль, а також проектування дослідного стенду для контролю температури рейкових плітей безстикової колії.