08 Жовтень 2020

Участь у вебінарі «Розрахунок сталезалізобетонного мосту в TechEditor»

8 жовтня 2020 року члени гуртка «СТАЛЕБЕТОН» Дериземля С.В., Биченок І.В., та керівник доц. Галагуря Є.І. прийняли участь у безкоштовному вебінарі «Розрахунок сталезалізобетонного мосту в TechEditor». Вебінар проводила  платформа онлайн-освіти для інженерів Dystlab Education.

Безкоштовний вебінар з Віталієм Артемовим  був присвячений розрахунку сталезалізобетонного прогону мосту і оформленню звіту в середовищі для розробки технічної документації TechEditor.

Говорили про обстеження мостових споруд і визначення їхньої вантажопідйомності. Спікер вебінару також нагадав про деякі особливості температурно-нерозрізних прогонових будов, які часто використовуються на автодорожніх мостах.

Віталій показав, як виглядає звіт про розрахунок мостової конструкції в текстовому редакторі для інженерів TechEditor (до того, як він став PDF). Спікер вебінару також поділився деякими прийомами ефективної роботи в даному ПЗ – зокрема, написанні скриптових функцій для автоматичного визначення найбільш невигідного положення тимчасового навантаження на прогонових будовах мосту.

Участь у вебінарі «Розрахунок сталезалізобетонного мосту в TechEditor»