31 Січень 2019

Вітаємо аспірантку кафедри БМГ Дериземлю С.В., яка посіла І місце в Х Міжнародному конкурсі-конференції «Комп’ютерні технології проектування конструкцій будівель і споруд»

31 січня 2019 року в Національному авіаційному університеті при кафедрі комп’ютерних технологій будівництва, м. Київ відбувся фінал Х Міжнародного конкурсу-конференції студентських робіт «Комп’ютерні технології проектування конструкцій будівель та споруд».

Учасниками конкурсу були студенти та аспіранти Національного авіаційного університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, Вінницького національного технічного університету, Українського державного університету залізничного транспорту та ін.

За підсумками конкурсу було прийнято рішення присудити два перших, два других і одне третє місце.

Перше місце

Приз: «ЛИРА Pro 2018»

Конкурсантка: аспірантка Дериземля Світлана (Український державний університет залізничного транспорту, Харків).

Керівник конкурсної роботи: к.т.н., доцент Лобяк О.В.

Тема роботи: Моделювання роботи портального крану з опорним мостом на сейсмічні впливи.