20 Квітень 2016

Вітаємо студента будівельного факультету з ІІ місцем у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016 р.

У квітні 2016 року студент будівельного факультету УкрДУЗТ Ігор Биченок виборов ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Будівництво: автомобільні шляхи та аеродроми, мости і транспортні тунелі», що проходив у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, який у відповідності з наказом Міністерства освіти і науки України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 н.р.” № 1193 від 21.10.2014 р. призначено базовим навчальним закладом.