27 Квітень 2021

На виконання програми «Кадри»

Поточний тиждень відзначився відразу двома приємними подіями у житті кафедри. Відбулися захисти дисертаційних робіт: на здобуття вченого ступеню кандидата технічних наук ст. викладачем кафедри Обозним Олександром Миколайовичем; на здобуття вченого ступеню доктора технічних наук доцентом кафедри Дацуном Юрієм Миколайовичем. Обидві роботи викликали неабиякий інтерес і були схвально сприйняті членами спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 під головуванням ректора університету Панченка Сергія Володимировича. То ж поздоровляємо здобувачів із цим досягненням і нехай їх наполегливість стане прикладом для колег.

На виконання програми «Кадри»
Доповідає ст. викладач Обозний О.М.
Під час засідання спеціалізованої вченої ради
Питання задає декан економічного факультету, д.т.н., проф Калабухін Ю.М.
Виступ офіційного опонента д.т.н., проф. Горобченка О.М. (ДУІТ)
Завідувач кафедри МіПМ, д.т.н., проф. Мороз В.І. схвально відгукнувся про результати роботи доц. Дацуна Ю.М.
Про результати свого дослідження доповідає доц.. Дацун Ю.М.
Робочий момент засідання вченої ради Д64.820.04