15 Травень 2021

Спрямованість на найсучасніше

Співробітники кафедри та здобувачі освіти отримують унікальну можливість ознайомитися з конструкцією та особливостями силового електрообладнання сучасних тепловозів. У рамках партнерства «наука-виробництво» до галузевої науково-дослідної лабораторії кафедри надійшли зразки продукції GE, котрими штатно обладнані тепловози .Серед них – тяговий генератор, тяговий двигун, мотор-компресор, двигун приводу допоміжних агрегатів та ін. Науковці кафедри приймуть участь у випробуваннях цих зразків.

Спрямованість на найсучасніше
Асинхронний тяговий двигун 5GEB49 характеризується високими показниками надійності
Знайомимося з конструктивними особливостями тягового електродвигуна
Конструктивне виконання електричної машини цікавить викладачів
Конструкція локомотивного мотор-компресора цікавить в першу тих викладачів, хто веде відповідний курс
Контрольна перевірка пускового резистора 17EM49U3
Перші заміри по тяговому генератору 5GTA58A1 здійснюють доц.. Дацун Ю.М. та ст. викл. Рогаль В.В.