10 Червень 2021

Візит до колег локомотивщиків

Нещодавно відбулися зміни керівництва служби локомотивного господарства регіональної філії «Південна залізниця» АТ Укрзалізниця. Начальником служби призначено Майорова Ігоря Володимировича. Враховуючи найбільшу спорідненість кафедри саме з цією службою було здійснено робочий візит, під час якого вдалося обговорити проблеми, з якими стикаються виробничники. Зі свого боку представники кафедри ознайомили колег зі змінами у навчальному процесі університету та правилами вступу у поточному році, змістом освітніх програм, напрямками науково-дослідницької діяльності. Загалом бесіда була корисною для обох сторін, досягнуто домовленості про подальші контакти.

Візит до колег локомотивщиків
Начальником служби локомотивного господарства Південної залізниці призначено Майорова І.В. (у центрі)
Співробітникам служби локомотивного господарства було цікаво познайомитися з напрямками наукової діяльності кафедри