24 Січень 2022

Візит до колег з Одеси

Відбулася зустріч з колегами регіональної філії «Одеська залізниця» та Одеського коледжу транспортних технологій та сервісу. Транспортний вузол Одеси є найпотужнішим комплексом України, який зв’язує морські перевезення з мережею наземних сполучень. То ж і для залізничників обсяг завдань із забезпечення перевезень залишається суттєвим.

Наш університет традиційно підтримує широке коло творчих та ділових стосунків із залізничниками Одещини. Ось і цього разу зустріч із керівництвом регіональної філії була цікавою та корисною.

Зокрема, по локомотивному господарству висвітлено ряд завдань на поточний рік, у вирішенні яких допомога вчених може бути корисною. Проблеми кадрового забезпечення, організації дуальної освіти обговорювались під час зустрічі із заступником директора регіональної філії з кадрових питань та соціальної політики.

Під час візиту до Одеського коледжу транспортних технологій та сервісу вдалося познайомити здобувачів освіти із освітніми програмами університету, перспективами та можливостями продовжити навчання за обраними спеціальностями.

Візит до колег з Одеси
Розмова із заступником директора регіональної філії Петренко О.І. дала змогу намітити шляхи взаємодії вчених університету із виробничниками
Заступника директора регіональної філії з управління персоналом та соціальної політики Ліщук Н.С. зацікавили напрямки та умови підготовки спеціалістів для потреб галузі
Досягнуто домовленості щодо обміну думками під час формування та перегляду освітніх програм