23 Вересень 2021

Зустріч науковців

Розпочала роботу Перша міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивні технології засобів транспорту» .

Нажаль через пандемічні обмеження робота конференції відбувалася у дистанційному режимі. Однак це не знизило інтересу до неї. Серед учасників науковці з Казахстану, Латвії, Польщі, Словаччини. Всього до відеоконференції на платформі ZOOM приєдналися понад 50 учасників.

Неабиякий інтерес викликали доповіді виробничників. Зокрема досвідом впровадження приватної тяги на інфраструктурі Укрзалізниці поділився технічний директор ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» Володимир КРОТ.

Професор Марекс МЕЗІТІС з Транспортної академії (м. Рига) розповів про перспективи реалізації транспортного коридору із західної до північної Європи.

Цікавими виявилися доповіді учасників з Херсонської державної морської академії, Одеського національного морського університету, Харківського національного університету міського господарства.

Розповідь дослідників з Національного університету «Одеська морська академія» завершилася досягненням домовленості про можливу співпрацю з нашим університетом.

Всього на вранішньому пленарному засіданні вдалося заслухати 11 доповідей науковців. Подальша робота конференції продовжуватиметься у секціях.

Зустріч науковців
Початок конференції
Серед учасників конференції - представники іноземних країн
Вітальне слово проректора Університету Артура Каграманяна