18 Вересень 2020

Підготовлен навчальний посібник

Нещодавно викладачами кафедри був підготовлен навчальний посібник з економічної теорії для різноманітних технічних спеціальностей рівня бакалавр. Окрім класичних положень з економічної теорії у ньому відображені сучасні тенденції економічного розвитку.

Підготовлен навчальний посібникЕкономічна теорія: навчальний посібник /Н.М. Каменева, М. В. Косич, О.І. Фролов, О.Ю. Александрова. – Харків: УкрДУЗТ, 2019. – 163 с.

Цей навчальний посібник підготовпений відповідно діючих програм вищої освiти рівня бакалавр технічного напряму. Автори ставили за мету у стислій формі виклвсти основні проблеми та базові понятгя сучасної економічної теоргї. До посібника включено 12 розділів, у кожному з як розкриваються найбільш складні питания курсу. Видання стане в нагоді перш за все студентам технічних спеціальностей закладів вищої освiти.

Підготовлен навчальний посібник