19 Грудень 2023

83 СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ, 13,14 грудня 2023р.

13, 14 грудня 2023 року проходило засідання секції «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» 83 студентської науково-технічної конференції в онлайн режимі.

За результатами засідань були відзначені наступні доповіді:

1. Д. Мельников, І. Крюков, група 133-ЕЕ-Д21, ІІІ курс, Аналіз апаратно обчислювальних платформ які підтримує MATLAB, керівник ст.викл. Одєгов М.М.
  2. А. Моргун, Д. Захаров, група 133-ЕЕ-Д22, ІІ курс, Активні чотириквадрантні випрямлячі з корекцією коефіцієнта потужності, керівник доцент Плахтій О.А.
  3. С. Бірюков, група 214-ЕЕ-Д23, І курс (магістратура), Вдосконалення шворневого вузла електровоза ЧС-7, керівник ст.викл. Одєгов М.М.
  4. В. Соцькой, Р. Сладь, група 133-ЕЕ-Д22, ІІ курс, Аналіз впливу дії скін-ефекту на системи залізничного електропостачання, керівник доцент Плахтій О.А.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на порталі електронних видань УкрДУЗТу за наступними посиланнями: програма конференції та тези доповідей.