30 Березень 2023

І-ИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ: СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІЛОСОФІЯ»

На кафедрі філософія та соціологія  30 березня 2023 р. відбувся І-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностями «Філософія»», в якому прийняли участь студенти та викладачі кафедри.

За результатами роботи конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія» присвоєно:

І місце Кропотіна Єлізавета Сергіївна з темою «Духовні засади українського громадянського суспільства і “горня республіка” Г. Сковороди»

ІІ місце Великородня Софія Олександрівна з темою «Осягнення соціальних вимірів краси людини від античності до XX ст.»

ІІІ місце Козинець Ярослав Володимирович з темою «Філософські проблеми штучного інтелекту»

Вітаємо переможців та їх наукових керівників і бажаємо нових успіхів та натхнення!