01 Квітень 2021

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ФЕНОМЕН ПОЗИТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ: СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИННИКИ»

Студентський науковий психологічний гурток кафедри філософії та соціології продовжує свою роботу. Чергове засідання відбулося у форматі науково-практичного семінару на тему: «Феномен позитивної мотивації: соціально-психологічні чинники».22 березня 2021 р. У засіданні взяли участь доц. Сивогракова З.А,  ст.викл. Алєксєєнко Н.В., студенти-магістри факультету Інформаційно-керуючих систем та технологій.

Обговорено проблему мотивації в сучасній психології, сучасні теорії мотивації, місце мотивації в психологічній структурі праці. В ході дискусії було визначено сутність негативної та позитивної мотивацій, з’ясовано переваги останньої, її можливості для розвитку та становлення особистості (в тому числі й професійного).

Підкреслено важливість мети як одного з компонентів мотиваційного процесу. Була розглянута SMART-технологія цілеутворення, розкриті її переваги у плануванні діяльності. Після чого усі бажаючі мали можливість попрактикуватися у психологічно коректній постановці цілей.