19 Травень 2021

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «КОНФЛІКТ. СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ВИМІР УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ»

Зазвичай кожен з гуртків кафедри самостійно проводить зустрічі зі своїми гуртківцями. Викладачі кафедри вирішили провести незвичний експеримент та поєднати засідання двох гуртків із різною спрямованістю: філософського та психологічного. Спільне засідання двох гуртків відбулося 19 травня 2021 р. в форматі відео конференції.

Тема засідання філософського гуртка: «Тік-ток: за чи проти».

Продовженням жвавої дискусії філософського гуртка «Тік-ток: за чи проти» стала тема конфліктів. Учасники мали можливість поділитися різними баченнями ролі конфліктів в житті особистості, можливостей їхнього вирішення та подолання. Крім того, було з’ясовано відмінність між запобіганням та управлінням конфліктами. Учасники мали змогу ознайомитися із сучасними техніками управляння конфліктними ситуаціями та попрактикуватися у технологіях «Я-повідомлень» та «Ти-повідомлень».