23 Червень 2022

НАУКОВО – ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР “ВОЄННИЙ ЧАС ТА ПРОСТІР: ФІЛОСОФСЬКІ, СОЦІОЛОГІЧНІ, ПСИХОЛОГІЧНІ УСВІДОМЛЕННЯ” (психологічний гурток, філософський гурток, соціологічний гурток)

Викладачами кафедри філософії і соціології УкрДУЗТ 23.06.2022 був організований і проведений науково-практичний семінар на тему «ВОЄННИЙ ЧАС ТА ПРОСТІР: ФІЛОСОФСЬКІ, СОЦІОЛОГІЧНІ, ПСИХОЛОГІЧНІ УСВІДОМЛЕННЯ». Семінар проводився у дистанційному форматі Zoom-конференції. У його роботі взяли участь всі викладачі кафедри, студенти різних факультетів Університету. Обговорювались проблеми цінностей і сенсів у важкі часи – була підкреслена важливість і гострота переживання сенсу життя під час війни (доц..Т.В.Количева, Д.Вовк (гр.134-ТКРТ-д21)); філософії пропаганди і міфотворчості в умовах війни (І.Незус (гр. 224-КМТ-д21), М.Мініна (гр.103-ОМП-д21), Калашник А. В  (гр. 101-МКТ-Д21));  особливостей емоційних станів і їх регуляції й опанування у воєнний період (доц..З.А.Сивогракова). Особливий інтерес викликами питання ресурсів особистості й суспільства (Є.Черкашин (гр,224-КМТ-д21) І. Письменський (гр. 101 МКТ Д21),  Д. Черкасов (гр.101-МКТ-Д21)), а також ролі планів і мрій у воєнний час (А.Ільченко (102-ЛЛГ-д20), Т.Циганенко (гр.133 ЕЕ-д20), В.Кучеренко (гр.113-ОКСКРП-д20).

Активною, змістовною була дискусія, в якій взяли участь і викладачі (проф..І.Д. Загрійчук, доценти В.О.Лебедєв, І.В.Толстов, В.О. Даніл’ян), і студенти (І.Міхутов, В.Карасьов, І.Незус та ін.). Всім учасникам вдалося створити щиру і доброзичливу атмосферу. За результатами проведеного семінару була висловлена вдячність за цікаві і такі, що спонукають до роздумів, доповіді, а також прозвучало побажання і надалі проводити подібні семінари і обговорення актуальних питань.

Ознайомитися з матеріалами семінару можна за посиланням…

НАУКОВО – ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР  “ВОЄННИЙ ЧАС ТА ПРОСТІР: ФІЛОСОФСЬКІ, СОЦІОЛОГІЧНІ, ПСИХОЛОГІЧНІ УСВІДОМЛЕННЯ”  (психологічний гурток, філософський гурток, соціологічний гурток)