01 Липень 2021

Профорієнтаційна робота кафедри під час проведення ЗНО у «Харківській гуманітарно-педагогічної академії»

1 липня  у Харківській гуманітарно-педагогічної академії під час проведення  ЗНО доц. Даніл’ян В.О. була проведена профорієнтаційна робота по залученню майбутніх абітурієнтів на навчання в УкрДУЗТ.  В ході  зустрічі із майбутніми абітурієнтами були підкреслені переваги освіти в УкрДУЗТі,  роз’ясненні умови вступу та  перспективи подальшого працевлаштування. Також була розміщена відповідна наочна агітація.  Захід був проведений згідно плану профорієнтаційної роботи кафедри “Філософії та соціології”.

Профорієнтаційна робота кафедри під час проведення  ЗНО  у «Харківській гуманітарно-педагогічної академії»