03 Листопад 2021

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ

Студентська науково-технічна конференція Університету вже стала звичною частиною освітнього процесу, створюючи можливості для здобувачів освіти долучатися до наукової діяльності та одночасно навчатися узагальнювати й презентувати результати власних пошуків. Цьогорічна конференція проводилася в дистанційному форматі.

В роботі конференції прийняли участь багато студентів, науковими керівниками яких були викладачі кафедри філософії та соціології. Їхні дослідження присвячені актуальним питанням сучасної філософії, соціології та психології.

На пленарному засіданні СНТК факультету ННЦГО була представлена доповідь студентки ІІ курсу факультету УПП Анастасії Кудь (науковий керівник – доц.Даніл’ян В.О.) з аналізом сутності девіантної поведінки, визначення її особливостей та чинників на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Якісний аналіз джерел, вміння побудувати логічну структуру повідомлення та щира зацікавленість доповідачки дозволили яскраво презентувати результати її наукових пошуків й залучити до обговорення значущого питання.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на Порталі електронних видань УкрДУЗТу.

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ