23 Листопад 2023

УЧАСТЬ КАФЕДРИ У НАУКОВО-МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ УКРДУЗТ

23 листопада 2023 року кафедра філософії та соціології взяла участь у щорічній науково-методичній конференції університету за тематикою «УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В УКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ».

В засіданні секції ННЦГО науково-методичної конференції взяли участь 27 викладачів Центру.

Найбільший інтерес викликали наступні доповіді:

• Вплив дисципліни «Психологія» на формування емоційного інтелекту здобувачів вищої освіти (ТОЛСТОВ І. В. кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри «Філософія та соціологія»)
  • Особливості застосування активних методів навчання (на прикладі навчального курсу «Риторика») в умовах воєнного стану (БЛИЗНЮК Л. М. кандидат філологічних наук, доцент завідувач кафедри «Історія та мовознавство)
  • Розроблення концепції реагування на кризове онлайн навчання у викладанні англійської мови (ХАРЛАМОВАО. М. старший викладач кафедри «Іноземні мови»)
  • Використання квіз-платформи kahoot! для організації проміжного контролю знань здобувачів вищої освіти під час вивчення дисциплін гуманітарного циклу (ДАНІЛ’ЯН В.О. кандидат філософських наук, доцент, кафедри «Філософія та соціологія»)
  • Необхідність формування та удосконалення критичного мислення в умовах воєнного стану (ЗАГРІЙЧУК І. Д. доктор філософських наук, професор кафедри «Філософія та соціологія»)

З матеріалами конференції можна ознайомитися на порталі електронних видань УкрДУЗТу

УЧАСТЬ КАФЕДРИ У НАУКОВО-МЕТОДИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ УКРДУЗТ