16 Листопад 2023

ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНІЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ФІЛОСОФІЇ

16 листопада з нагоди Міжнародного дня філософії кафедра філософії та соціології провела урочисте засідання філософського та психолого-соціологічних гуртків, на якому були присутні студенти з усіх факультетів університету та всі викладачі кафедри.

На засіданні обговорювалися теми присвячені ролі філософії в осмисленні українського сьогодення. Зокрема було наголошено на тому, що усвідомлення можливих шляхів виходу з війни вимагає філософського, поняттєвого опрацювання ситуації пограниччя, в якій опинились громадяни України. Здійснити такий аналіз можливо через задіяння всього історико-філософського досвіду, зокрема через опанування методів класичного філософування.

Наприкінці засідання завідувач кафедри філософії та соціології побажав усім знайти гармонію в думках, відкрити нові шляхи пізнання та насолодитися кожною миттю, присвяченою філософії. Щоб у кожного були час та можливість для поглиблених роздумів, збагачення свого внутрішнього та розуміння навколишнього світів!

ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНІЙ МІЖНАРОДНОМУ  ДНЮ ФІЛОСОФІЇ