10 Вересень 2021

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У IX МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ЛЮДИНА, СУСПІЛЬСТВО, КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

IX міжнародна науково-практична конференція «ЛЮДИНА, СУСПІЛЬСТВО, КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ» відбудеться 21–22 жовтня 2021 року в Українському державному університеті залізничного транспорту (м. Харків). Традиційно в роботі конференції приймають участь не тільки представники української наукової спільноти, але й науковці з інших країн (США, Німеччини, Норвегії, Словаччини, Білорусії, Грузії тощо). Коло їх наукових інтересів є досить широким: філософія, психологія, лінгвістика, філологія, економіка, правознавство, педагогіка вищої школи, освітні технології, техніка та інженерія.

Робота конференції запланована за трьома напрямками:

• Філософські та гуманітарні науки
  • Економічні науки та правознавство
  • Технічні науки

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі конференції. Інформаційний лист конференції можна переглянути за посиланням:

IX МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЛЮДИНА, СУСПІЛЬСТВО, КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Контакти:

кафедра філософії та соціології (навчальний корпус №3, ауд.321) Український державний університет залізничного транспорту, площа Фейєрбаха, буд. 7, 61050, Харків

email: filosofukrduzt@gmail.com

координатори конференції:

Даніл’ян Вадим Олегович   тел. +38067-78-16-193

Толстов Іван Вікторович     тел. +38097-53-47-031