18 Листопад 2021

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ГУРТКІВ З ФІЛОСОФІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ ЗА ТЕМОЮ «ЯК ПАНДЕМІЯ ЗМІНИЛА НАШЕ ЖИТТЯ?»

18.11.2021 у рамках студентських наукових гуртків з філософії та соціології відбулося засідання дискусійного клубу за темою «Як пандемія змінила наше життя?», яке було присвячено Всесвітньому дню філософії. У засіданні взяли участь викладачі кафедри: завідувач кафедри доц. к.ф.н. Толстов І. В. доц. к.ф.н. Лебедєв В. О., доц. к.ф.н. Данильян В. О., доц. к.ф.н. Количева Т. В, студенти механіко-енергетичного, будівельного та економічного факультетів. Перед початком засідання завідувач кафедри філософії та соціології привітав усіх присутніх з Всесвітнім днем філософії, зокрема підкреслив, що філософія – це дороговказ, завдяки якому ми рухаємося вперед, долаючи будь-які кризові ситуації в сучасному світі, що швидко змінюється. Побажав всім чудового Всесвітнього дня філософії!

Під час засідання були обговорені питання пандемій COVID-19 в історичному контексті, особистих історій, що пов’язані із пандемією, психологічних та соціальних аспектів пандемії тощо.

ЗАСІДАННЯ  СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ГУРТКІВ З ФІЛОСОФІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ ЗА ТЕМОЮ «ЯК ПАНДЕМІЯ ЗМІНИЛА НАШЕ ЖИТТЯ?»