11 Жовтень 2021

Засідання студентського наукового психологічного гуртка: «Психологія здоров’я. Проблема професійного емоційного вигорання»

У понеділок 11 жовтня 2021р. відбулось перше у поточному навчальному році засідання студентського наукового психологічного гуртка. Засідання гуртка проводилось у форматі науково-практичного семінару і було присвячене Всесвітньому дню психічного здоров’я, яке щорічно відмічається 10 жовтня. Темою семінару була «Психологія здоров’я. Проблема професійного емоційного вигорання». Проводила засідання к.психол.н., доцент кафедри філософії та соціології Сивогракова Заріна Анатоліївна.

Учасниками засідання, яке відбувалось у дистанційному форматі Zoom-конференції, були студенти 4 курсу факультету УПП, 3 курсу Навчально-наукового центру гуманітарної освіти, 2 курсу економічного факультету.

У ході засідання були розкриті у їхньому сучасному розумінні поняття здоров’я і психічного здоров’я зокрема. Була акцентована увага на ролі стресів у житті сучасної людини, у тому числі такого їх різновиду, як емоційне вигорання, розвиток якого часто пов’язаний із професійною діяльністю людини.

Обговорення було живим і зацікавленим. Виявилося, що тема семінару не є лише теоретичним питанням, кожен може навести приклади симптомів емоційного вигорання, якщо не з власного життя, то з життя людей близьких, знайомих. Саме тому з цікавістю була сприйнята інформація, надана Софією Андрійчук (гр.105–ЦБ–д18), Василисою Романенко (гр.106-МОА-Д19), Євгенією Михайловою (гр.101-ПАМЛ-Д19) про шляхи попередження розвитку негативних наслідків емоційного вигорання.