08 Квітень 2021

Завершилися спортивні змагання в режимі он-лайн серед студентів ІІ-х курсів «Швидше, Вище, Сильніше» у виді “Піднімання тулуба в сід з положення лежачи на спині, ноги прямі та закріплені, руки за головою” (дівчата).

Продовжуємо публікувати результати спортивних змагань в режимі он-лайн
«Швидше, Вище, Сильніше».
У ІІІ-му етапі спортивних змагань в режимі он-лайн серед студентів ІІ-х курсів у виді змагань «Піднімання тулуба в сід з положення лежачи на спині, ноги прямі та закріплені, руки за головою» (дівчата) найкращими були:
І місце – Трещова Олеся (103-ОМП -Д19);
ІІ місце – Клімова Ангеліна (101-ПАМЛ-Д19);
ІІІ місце – Осьмуха Марина (101-ПАМЛ-Д-19).
Результати змагань розподілилися за правилами змагань та умовами виконання вправи згідно з регламентом проведення змагань (техніка виконання вправи та кількість разів).
Суддя даного виду змагань – старший викладач Світлана Черніна.
Молодці!