02 Вересень 2021

Відкрито меморіальну дошку видатному залізничнику Кірпі Георгію Миколайовичу

31 серпня 2021 року на фасаді будівлі Українського державного університету залізничного транспорту, відкрито меморіальну дошку видатному залізничнику Кірпі Георгію Миколайовичу.
Вшановуючи пам`ять та з нагоди 75-річчя Кірпи Георгія Миколайовича, за його вагомий внесок не лише в залізничну галузь, а і за розвиток університету.
З ініціативи Фонду імені Георгія Миколайовича Кірпи, ректора Сергія Панченка, колективу Українського державного університету залізничного транспорту, за підтримки секретаря Харківської міської ради Ігора Терехова та директора виконавчої регіональної філії «Південна залізниця» Миколи Уманця встановлена меморіальна дошка на фасаді будівлі університету Міністру транспорту та зв’язку України — Генеральному директору Укрзалізниці, почесному громадянину міста Харкова Георгію Кірпі.
Роботи по установці дошки виконали фахівці Харківської дирекції філії «Центр будівельно-монтажних робіт і експлуатації будівель і споруд».
Нагадаємо, 20 липня 2021 року Георгію Кірпі виповнилося б 75 років. Геогій Миколайович був – людиною епохою. Видатним політичним та громадський діячем. Під його керівництвом було розпочато масштабну модернізацію транспортної галузі. Людина величезної енергії, значного потенціалу, який залишив після себе: реконструйовані вокзали, церкви, школи, єдиний в Україні автобан Київ – Одеса, відновлений рухомий склад, швидкісні поїзди.
Людина, що обігнала свою епоху на цілі десятиліття.
Відкрито меморіальну дошку видатному залізничнику Кірпі Георгію Миколайовичу