06 Квітень 2023

6 КВІТНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ!

Цей день обраний не випадково. Власне 6 квітня 1896 р. у місті Афіни розпочалися перші Олімпійські ігри сучасності.
Спорт на благо миру та розвитку — ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій.
Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.
✴️ Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.
✔️ Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту з студентами УкрДУЗТ приєдналися до акції з підняття “Білої картки” на честь міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру!

6 КВІТНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ!