30 Квітень 2021

Результати on-line змагань під назвою «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання – Піднімання тулубу в сід з положення лежачі на підлозі (чоловіки).

У виді змагань «Піднімання тулубу в сід з положення лежачі на підлозі» (чоловіки) серед вікової категорії до 45 років місця розподілилися наступним чином:
І місце – Константінов Денис Володимирович, доцент, кафедра «Управління експлуатаційною роботою», факультет УПП, результат 125 разів;
ІІ місце – Дорош Микола Іванович, ст. викладач, кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 61 раз;
ІІІ місце – Фаст Денис Андрійович, доцент, кафедра «Залізнична колія і транспортні споруди», факультет Будівельний, результат 60 разів.
Суддя даного виду змагань – старший викладач Світлана Довженко.