29 Квітень 2021

Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання – Біг 2000 метрів (чоловіки).

Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ.
Умови змагань та визначення переможців у виді змагань «Біг 2000 метрів» (чоловіки) серед вікової категорії до 45 років:
Біг 2000 метрів. Учасник встановлює у свій телефон один з популярних програмних додатків Runtastik, Strava, Garmin. За допомогою цих додатків закладає маршрут по рівній місцевості (коло по стадіону, або у парку). Долає обрану дистацію в будь який зручний час та день. Після подолання маршруту фіксує результат за допомогою screen програми та надсилає відповідальним за вид програм.

У виді змагань «Біг 2000 метрів» (чоловіки) серед вікової категорії до 45 років місця розподілилися наступним чином:
І місце – Лапко Антон Олександрович, доцент, кафедра «Автоматика та комп’ютерне керування рухом поїздів», факультет ІКСТ, результат 09 хв. 10 сек.
ІІ місце – Савченко Олександр Михайлович, науковий співробітник, кафедра «Будівельні матеріали, конструкції та споруди» факультет Будівельний, результат 10 хв. 01 сек.
ІІІ місце – Гринько Віталій Миколайович, викладач, кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 10 хв. 32 сек.
Судді даного виду змагань – доцент Вікторія Куделко, ст. викладач Анатолій Паршев.