27 Квітень 2021

Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання – Оздоровча ходьба 2000 метрів (жінки, чоловіки).

Продовжуемо публікувати результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ.
Умови змагань та визначення переможців у виді змагань «Оздоровча ходьба 2000 метрів» (жінки, чоловіки) серед вікової категорії 45+:
Оздоровча ходьба 2000 метрів. Учасники встановлюють на свій телефон програму «Шагомір», за допомогою якої буде фіксуватися час (у хвилинах і секундах) та дистанція, яку подолав учасник змагань, у кілометрах. Перед стартом учасник запускає програму «Шагомір», у правому верхньому куті натискає кнопку «+» та вибирає функцію «Тренування», після чого вибирає функцію «Ходьба», та за допомогою кнопок «–» та «+» встановлює дистанцію – 2000 метрів. Після закінчення налаштування програми учасник змагання натискає кнопку «Початок» та рушає за маршрутом.
Після подолання дистанції потрібно зупинитися та зробити screen програми, на якому буде видно час та кількість пройдених кілометрів.
Переможець змагання визначається за найкращим часом подолання дистанції.

У виді змагань «Оздоровча ходьба 2000 метрів» (жінки) серед вікової категорії 45+:
І місце – Куделко Вікторія Едуардівна, доцент за сумісництвом, кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 17 хв. 31сек.
ІІ місце – Прогонна Ольга Михайлівна, лаборант, кафедра «Автоматика і телемеханіка», факультет ІКСТ, результат 17 хв. 31 сек.
ІІІ місце – Єфремова Анжеліка Яковлівна , ст. викладач, кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 18 хв. 19 сек.
IV місце – Мірошник Марина Анатоліївна, професор, кафедра «Спеціальні комп’ютерні системи», факультет ІКСТ, результат 18 хв. 33сек. V місце – Сапегіна Ірина Олександрівна, ст. викладач, кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 19 хв. 32 сек.
Судді даного виду змагань – старший викладач Анжеліка Єфремова, старший викладач Микола Дорош.

У виді змагань «Оздоровча ходьба 2000 метрів» (чоловіки) серед вікової категорії 45+:
І місце – Єлагін Юрій Вікторович, доцент, кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом», факультет Економічний, результат 14 хв. 24 сек.
ІІ місце – Прогоний Олексій Миколайович, декан факультету ІКСТ, факультет ІКСТ, результат 15 хв .52 сек.
Вітаємо переможців!
Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання - Оздоровча ходьба 2000 метрів (жінки, чоловіки).