20 Квітень 2021

Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання – підтягування на перекладині (чоловіки).

Продовжуемо публікувати результати on-line змагань під назвою «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ.
Умови загань та визначення переможців
Переможець змагання визначається за технікою та більшою кількістю виконання (кількість разів) вправи у кожному виді програми та вікової категорії змагань.
Підтягування на перекладині Учасник стає на лаву і хватом зверху (долонями вперед) береться за перекладину на ширині плечей, руки прямі. Починає згинати руки, підтягується до такого положення, коли його підборіддя знаходиться над перекладиною. Потім учасник повністю випрямляє руки, опускається у положення вису. Оцінюється кількість разів, вправа виконується без зупинки.

У виді змагань «Підтягування на перекладині» (чоловіки) серед вікової категорії до 45 років місця розподілилися наступним чином:
І місце – Гринько Віталій Миколайович, викладач кафедри «Фізичного виховання та спорту», факультет ННЦГО, результат 25 разів
ІІ місце – Фаст Денис Андрійович, доцент, кафедра «Залізнична колія і транспортні споруди», факультет «Будівельний», результат 20 разів;
ІІІ місце – Долгополов Петро Віталійович, доцент, кафедра «Управління експлуатаційною роботою», факультет УПП, результат 18 разів.

У виді змагань «Підтягування на перекладині» (чоловіки) серед вікової категорії 45+ місця розподілилися наступним чином:
І місце – Огарь Олександр Михайлович, завідуючий кафедри, кафедра «Залізничні станції та вузли», факультет УПП, результат 13 разів;

Суддя даного виду змагань – старший викладач Світлана Черніна.
Вітаємо переможців!