21 Квітень 2021

Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання – Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв » (жінки).

Продовжуемо публікувати результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ.
Умови змагань та визначення переможців у виді змагань «Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв » (жінки) серед вікової категорії до 45 років та категорії 45+:
Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв. (жінки). Учасник тримає у руках скакалку, яка знаходиться позаду. За командою: «Можна» включається секундомір, учасник починає виконувати стрибки на 2-х ногах через скакалку у високому темпі. Якщо учасник збився, можна продовжувати спробу знову, поки йде час. Учасник продовжує виконувати стрибки на протязі 1-ої хвилини. Зараховується кількість виконаних стрибків за хвилину.

У виді змагань «Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв.» (жінки) серед вікової категорії до 45 років місця розподілилися наступним чином:
І місце – Шульдінер Юлія Володимирівна, доцент, кафедра «Транспортні системи і логістика», факультет УПП, результат 138 разів;
ІІ місце – Крячко Катерина Віталіївна, доцент, кафедра «Залізничні станції і вузли», факультет УПП, результат 124 рази.
Суддя даного виду змагань – доцент Алла Буц.

У виді змагань «Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв.» (жінки) серед вікової категорії 45+ місця розподілилися наступним чином:
І місце – Сапегіна Ірина Олександрівна, ст. викладач, кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 172 рази;
ІІ місце – Єфремова Анжеліка Яковлівна, ст. викладач, кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 149 разів;
ІІІ місце – Довженко Світлана Сергіївна, ст. викладач кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 136 разів.
Суддя даного виду змагань – доцент Алла Буц.
Вітаємо переможців!