26 Квітень 2021

Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання – Згинання і розгинання рук в упорі лежачи, серед вікової категорії до 45 років та категорії 45+(чоловіки).

Продовжуемо публікувати результати on-line змагань “Рух – це життя!” серед співробітників УкрДУЗТ.
Умови змагань та визначення переможців у виді змагань «Згинання і розгинання рук в упорі лежачи» (чоловіки) серед вікової категорії до 45 років та категорії 45+:
Згинання і розгинання рук в упорі лежачи. Учасник приймає положення упору лежачи. Починає згинати руки так, щоб кут плече – передпліччя складав 900, потім повертається у вихідне положення упор лежачи. Вправа повторюється максимальну кількість разів, виконання вправи без зупинки.
У виді змагань «Згинання і розгинання рук в упорі лежачи» (чоловіки) серед вікової категорії до 45 років місця розподілилися наступним чином:
І місце – Дорош Микола Іванович, ст. викладач каф. кафедра «Фізичне виховання та спорт», ННЦГО, результат 55 разів;
ІІ місце – Плахтій Олександр Андрійович , доцент кафедра «Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка», факультет Механіко-Енергетичний, результат 50 разів;
ІІІ місце – Константінов Денис Володимирович, доцент, кафедра «Управління експлуатаційною роботою», факультет УПП, результат 40 разів; ІV місце – Фаст Денис Андрійович, доцент, кафедра «Залізнична колія і транспортні споруди», факультет Будівельний, результат 37 разів;
Суддя даного виду змагань – старший викладач Ольга Лучко.
У виді змагань «Згинання і розгинання рук в упорі лежачи» (чоловіки) серед вікової категорії 45+ місця розподілилися наступним чином:
І місце – Прогонний Олексій Миколайович, декан факультету ІКСТ, факультет УПП, результат 27 разів;
ІІ місце – Єлагін Юрій Вікторович, доцент, кафедра «Управління виробничою та комерційною діяльністю» факультет УПП, результат 60 разів (не за умовами виконання);
Суддя даного виду змагань – старший викладач Ольга Лучко.
Вітаємо переможців!

Результати on-line змагань «Рух – це життя!» серед співробітників УкрДУЗТ. Вид змагання – Згинання і розгинання рук в упорі лежачи, серед вікової категорії  до 45 років та категорії 45+(чоловіки).