24 Жовтень 2020

Спортивні змагання серед студентів І курсів УкрДУЗТ «Швидше, вище, сильніше». Вид змагання: піднімання тулуба вперед з положення лежачи, ноги закріплені, руки за головою без урахування часу, дівчата.

Завершилися спортивні змагання серед студентів І курсів УкрДУЗТ «Швидше, вище, сильніше», які тривали з 28.09.2020 по 06.10.2020 року.

В останньому виді змагань «Піднімання тулуба вперед з положення лежачи, ноги закріплені, руки за головою без урахування часу» серед дівчат місця розподілилися наступним чином:

І м – Бугай В.О. (134-ЕРЗТ-Д20) – 100 р.;

ІІ м – Вусик А.О.(1-І-ПАМЛ) – 82 р.;

ІІІ м – Рукавішнікова Ф.П. (101-МКТ-Д20) – 75 р.

Вітаємо дівчат з гарними результатами та бажаємо здоров’я!