23 Листопад 2020

Техніка виконання нормативу “Піднімання тулуба вперед з положення сидячи на підлозі” (кількість разів). Старший викладач Світлана Черніна

Представляємо останній норматив І-го семестру –  Техніка виконання нормативу “Піднімання тулуба вперед з положення сидячи на підлозі” (кількість разів), який також входив до обов’язкових контрольних нормативів фізичної підготовленості у І-му модулі. Ця інформація буде корисна для тих студентів, які ще на мають оцінки за І-й модуль з фізичного виховання.

Теоретичний опис виконання контрольного нормативу:

Учасник тестування лягає спиною на рівну поверхню, руки за головою, пальці з’єднані, лікті в сторони торкаються поверхні, ноги закріплені. Учасник переходить у положення сидячи, до прямого кута, лікті у сторони, потім повертається у вихідне положення, торкається спиною і ліктями поверхні. Оцінюється кількість разів.

На відео старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Світлана Черніна.