12 Листопад 2020

Техніка виконання нормативу “Піднімання тулуба вперед з положення сидячи на підлозі” (кількість разів). Старший викладач Світлана Довженко

Сьогодні знайомимо наших студентів із  Технікою виконання нормативу “Піднімання тулуба вперед з положення сидячи на підлозі” (кількість разів), який входив до обов’язкових контрольних нормативів фізичної підготовленості у І модулі.

Теоретичний опис виконання контрольного нормативу:

Піднімання тулубу в сід за 1 хв. Учасник тестування лягає спиною на  підлогу  (каримат,  ковдра  та  ін.),  ноги  зігнуті  в  колінах  під  прямим  кутом, відстань між ступнями – 30 см, пальці рук з’єднані за головою. Ноги закріплені (можна закріпити ноги за  допомогою партнера, чи  іншим  способом). Учасник переходить   у   положення   сидячи   і   торкається   ліктями   колін,   потім   знову повертається  у  вихідне  положення,  торкається  спиною  і  ліктями  рук  підлоги (каримат,  ковдра  та  ін.),  після  чого  знову  повертається  в  положення  сидячи. Оцінюється кількість разів.

На відео старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Світлана Довженко.