23 Листопад 2020

Техніка виконання нормативу “Вис на зігнутих руках” (в сек). Викладач Віталій Гринько

Сьогодні знайомимо наших студентів із  технікою виконання нормативу ” Вис на зігнутих руках” (в сек), який входив до обов’язкових контрольних нормативів фізичної підготовленості у І-му модулі. Ця інформація буде корисна для тих студентів, які ще на мають оцінки за І-й модуль з фізичного виховання.

Теоретичний опис виконання контрольного нормативу:

Учасник тестування приймає положення вису на перекладині – хватом зверху (долонями вперед) береться за перекладину, підтягується до положення коли підборіддя вище рівня перекладини та затримується у положенні вису на зігнутих руках (підборіддя знаходилося над перекладиною). В такому положенні учасник знаходиться максимальну кількість часу. Визначається час у секундах.

На відео викладач кафедри фізичного виховання та спорту Віталій Гринько.