14 Березень 2021

Увага! 05.04.-16.04.2021 р. відбудуться спортивні змагання у режимі он-лайн серед співробітників «Рух – це життя!»

УВАГА!!!
Кафедра фізичного виховання та спорту УкрДУЗТ ініціює проведення спортивних змагань у режимі он-лайн серед співробітників «Рух – це життя!», які відбудуться 05.04.-16.04.2021.
Змагання проводяться за підтримкою первинної профспілкової організації УкрДУЗТ.
Безпосереднє проведення змагань покладається на кафедру фізичного виховання та суддівську колегію затверджену засіданням кафедри ФВ та спорт. Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на викладачів кафедри фізичного виховання та спорту відповідальних за види змагань.
До участі у змаганнях допускаються співробітники УкрДУЗТ незалежно від статі, віку, які мають певну фізичну підготовку, пройшли попередню тренувальну підготовку, не мають відхилень у стані здоров’я. Учасники змагань розподіляються на вікові категорії до 45 років та 45+
Види змагань вікова категорія до 45 років
жінки
Нахил тулуба вперед з положення сидячи (у см.)
Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв (кількість разів)
Біг 1000 метрів (час)
Піднімання тулуба в сід
чоловіки
Підтягування на перекладині (кількість разів)
Піднімання тулуба в сід
Біг 2000 метрів (час)
Згинання та розгинання рук в упорі лежачи (кількість разів)
Види змагань вікова категорія 45+
жінки
Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв (кількість разів)
Нахил тулуба вперед з положення сидячи (у см.)
Піднімання тулуба в сід (кількість разів)
Оздоровча ходьба 2000 метрів
чоловіки
Підтягування на перекладині (кількість разів)
Згинання та розгинання рук в упорі лежачи (кількість разів)
Піднімання тулуба в сід (кількість разів)
Оздоровча ходьба 2000 метрів
Нагородження переможців
У кожному виді змагань визначаються переможці та призери. Учасники що посіли 1,2,3 місця отримують грошову винагороду та диплом відповідного ступеня.
Результати змагань будуть оприлюднені у Facebook, Instagram з 19.04.2021 по 24.04.2021