08 Вересень 2020

Випускник УкрДУЗТ Ананьєв Андрій Андрійович – в 2020 році увійшов в 8-ку найсильніших богатирів (стронгменів) України. Вітаємо!

Випускник УкрДУЗТ Ананьєв Андрій Андрійович, який закінчив Механіко-Енергетичний факультет, продовжує активно займатися спортом і прославляти наш університет. Так, в цьому році наш випускник брав участь у «Серії етапів кубку України зі стронгмену» та 26.09.2020 в м. Хусті в турнірі «Найсильніша людина України 2020» вийшов у фінал даного турніру.

Ананьєв Андрій Андрійович – в 2020 році увійшов в 8-ку найсильніших богатирів (стронгменів) України. Майстер спорту з богатирського багатоборства. Рекордсмен України.

Вихованець Паршева Анатолія Євгеновича, як зазначає сам Андрій, це його перший тренер.

Кафедра фізичного виховання та спорту УкрДУЗТ пишається та підтримує активний зв’язок з нашими випускниками-спортсменами! Приємно, що навіть після закінчення нашого славного університету випускники продовжують радувати нас своїми успіхами та високими спортивними досягненнями.

Удачі тобі, Андрій, та нових рекордів!

Випускник УкрДУЗТ Ананьєв Андрій Андрійович - в 2020 році увійшов в 8-ку найсильніших богатирів (стронгменів) України. Вітаємо!