30 Червень 2024

Вітаємо Диського Олександра з перемогою в Суперлізі з регбі 13 у складі команди Харківської області!

Вітаємо!
Студента УкрДУЗТ Будівельного факультету Диського Олександра з перемогою в
Суперлізі з регбі 13, у складі команди Харківської області.
1-й тур відбувся в місті Рівне ,23 червня.
2-й тур в місті Львів, 29 червня.
Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне старання і наполеглива праця обов’язково призводять до призових місць і заслужениз нагород.
Вітаємо Диського Олександра з перемогою в  Суперлізі з  регбі 13 у складі команди Харківської області!Вітаємо Диського Олександра з перемогою в  Суперлізі з  регбі 13 у складі команди Харківської області!Вітаємо Диського Олександра з перемогою в  Суперлізі з  регбі 13 у складі команди Харківської області!