27 Березень 2023

Вітаємо Олександра Дзюбу з досягненнями та бажаємо подальших успіхів у його діяльності!

Спорт у житті студентської молоді є дієвим чинником формування гармонійно розвинутої особистості та є міцним фундаментом для подальшої кар’єри.
У надскладних умовах воєнного стану спортсмени України беруть участь у змаганнях високого рівня, де гідно представляють країну. 03 березня 2023 року студент Українського державного університету залізничного транспорту – Олександр Дзюба (213-ІІ Т-Д22) був урочисто нагороджений Подякою від Міністерства освіти і науки України за успішний виступ на Європейських університетських іграх, які пройшли у липні 2022 року в місті Лодзь, де він посів І місце з тхеквондо (ВТФ). Подяку урочисто вручив ректор університету Сергій Панченко. На церемонії нагородження були присутні начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олена Кривенцова та представник обласного відділення Олена Рябченко. Вітаємо Олександра Дзюбу з досягненнями та бажаємо подальших успіхів у його діяльності. Щира подяка адміністрації університету й особисто ректору університету Сергію Панченку, за підтримку наших спорцменів у складних умовах воєнного часу задля збереження національної ідентичності та підвищення іміджу України.
У надскладних умовах воєнного часу спортсмени України беруть участь у змаганнях високого рівня, де гідно представляють країну. 03.03.2023 року студента-спортсмена Українського державного університету залізничного транспорту, здобувача другого рівня освіти Олександра Дзюбу (213-ІІ Т-Д22) було урочисто нагороджено Подякою від Міністерства освіти і науки України за успішний виступ та гідне представлення України та університету на Європейських університетських іграх, які відбулися у липні 2022 року у місті Лодзь, Польща, де він посів І місце з тхеквондо (ВТФ).
Вітаємо Олександра Дзюбу з досягненнями та бажаємо подальших успіхів у його діяльності. Щира подяка адміністрації університету й особисто ректору університету Сергію Панченку, що у складних умовах воєнного часу підтримують спортсменів і розвиток спорту задля збереження національної ідентичності та підвищення іміджу країни.