12 Листопад 2021

Вітаємо збірну команду зі спортивної аеробіки з ІІ місцем у Кубку Харківської області зі спортивної аеробіки

23.10.2021 р. у приміщенні 4-го навчального корпусу відбулися фінальні змагання Кубку Харківської області зі спортивної аеробіки, в якому брали участь вихованці ДЮСШ та студенти-спортсмени вишів.
Збірна команда УкрДУЗТ у загальному заліку посіла ІІ місце.
Вітаємо тренерів команди Тетяну Шепеленко, Юлію Ржавську і спортсменів: Коновалова Катерина (гр. 104-ТСЛ-Д21), Богданова Анастасія (гр. 131-ОПУТ-Д21), Гришко Богдан (гр. 101-МКТ-Д20), Кущ Богдана (гр. 101-МКТ-Д21), Мирошниченко Катерина (131-ОПУТ-Д20), Пономаренко Кирило (107-ТКРТ-Д21), Зюкіна-Зеленкова Альбіна (105-М-Д21).
Громадська організація “Спортивної аеробіки та фітнесу Харківщини” та Голова Президії Тетяна Шепеленко щиро вдячні адміністрації УкрДУЗТ і особисто ректору університету Сергію Панченку за порозуміння і підтримку, співпрацю щодо пропагування і розвитку фізичної культури і спорту, популяризацію спортивної аеробіки.