19 Квітень 2021

Завершилися спортивні змагання в режимі он-лайн серед співробітників УкрДУЗТ “Рух – це життя!”.

З 05.04.2021 року по 16.04.2021 року співробітники УкрДУЗТ мали змогу прийняти участь в on-line змаганнях під назвою «Рух – це життя!».
У програмі змагань для різних вікових категорій були заявлені наступні види:
Види змагань для вікової категорії до 45 років.
Жінки:
– Нахил тулуба вперед з положення сидячи (у см.)
– Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв (кількість разів)
– Біг 1000 метрів (час)
Чоловіки:
– Підтягування на перекладині (кількість разів)
– Біг 2000 метрів (час)
– Згинання та розгинання рук в упорі лежачи (кількість разів)
Види змагань для вікової категорії 45+.
Жінки:
– Стрибки на 2-х ногах через скакалку за 1 хв (кількість разів)
– Нахил тулуба вперед з положення сидячи (у см.)
– Оздоровча ходьба 2000 метрів
Чоловіки:
– Підтягування на перекладині (кількість разів)
– Згинання та розгинання рук в упорі лежачи (кількість разів)
– Оздоровча ходьба 2000 метрів

Умови змагань та визначення переможців:
Нахил тулуба вперед з положення сидячи (гнучкість) Учасник сидить на підлозі босоніж так, щоб його п’яти торкалися лінії АВ. Відстань між п’ятами – 20-30 см. Ступні розташовані до підлоги вертикально. Руки розташовані між ногами, долоні разом. Учасник плавно нахиляється вперед, не згинає колін, намагається дотягнутися руками якомога далі за п’яти. Положення максимального нахилу слід утримувати протягом 2 сек, фіксуються пальці на розмітці (лінійці зі шкалою). Вправи повторюється двічі. Кращій результат записується. Оцінюється у сантиметрах.

У виді змагань «Нахил тулуба вперед з положення сидячи» (жінки) серед вікової категорії до 45 років місця розподілилися наступним чином:
І місце – Шульдінер Юлія Володимирівна, доцент, кафедра «Транспортні системи та логістика», факультет УПП – результат 30 см;
ІІ місце – Подтележнікова Інна Володимирівна, доцент, кафедра «Буд. матеріали, конструкції і споруди», факультет Будівельний – результат 29 см;
ІІІ місце – Кульова Дар’я Олександрівна, ст. викладач, кафедра «Управління вантажною і комерційною роботою», факультет УПП – результат – 27 см.

У виді змагань «Нахил тулуба вперед з положення сидячи» (жінки) серед вікової категорії 45+ місця розподілилися наступним чином:
І місце – Лучко Ольга Ростіславівна, ст.викладач кафедри «Фізичного виховання та спорту», факультет ННЦГО – результат 29 см;
ІІ місце – Куделко Вікторія Едуардівна, доцент, кафедра «Фізичне виховання та спорт», факультет ННЦГО – результат 27,5 см;
ІІІ місце – Сапегіна Ірина Олександрівна, ст.викладач кафедри «Фізичного виховання та спорту», факультет ННЦГО – результат 26 см.

Суддя даного виду змагань – викладач Віталій Гринько.
Вітаємо переможців!