08 Квітень 2021

Завершилися спортивні змагання в режимі он-лайн серед студентів І-х курсів «Швидше, Вище, Сильніше» у виді “У висі на перекладині піднімання прямих ніг у кут 90 градусів” (дівчата).

У ІІІ-му етапі спортивних змагань в режимі он-лайн серед студентів І-х курсів у виді змагань «У висі на перекладині піднімання прямих ніг у кут 90 градусів» (дівчата) найкращими були:
І місце – Вусик Анна (101-ПАМЛ-Д20);
ІІ місце – Данько Інна (115-КДЛ-Д20);
ІІІ місце – Коновчук Оксана (101-МКТ-Д-20).
Результати змагань розподілилися за правилами змагань та умовами виконання вправи згідно з регламентом проведення змагань (техніка виконання вправи та кількість разів).
Суддя даного виду змагань – доцент Вікторія Куделко.
Вітаємо переможців!