09 Березень 2023

НАУКОВІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ 209-Й РІЧНІЦІ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ШЕВЧЕНКА

9 березня  2023 року в Українському державному університеті залізничного транспорту були проведенні  наукові читання, присвячені 209-й річниці з дня народження видатного українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка. В межах наукових читаннь відбулось спільне засідання студентських наукових гуртків: історичного, філософського, психолого-соціологічного, мовознавчого та ділової риторики.

Найбільший інтерес викликали наступні доповіді:

1. Вступне слово. (Директор ННЦГО доц. Колесник К. Е.)
  2. Тарас Григорович Шевченко і Кирило-Мефодіївське товариство. (Доповідач – студентка групи 101-ПАМЛ-Д22 Варламова А.В.)
  3. Діалектика свободи «від» та свободи «для» у творчості Т.Г. Шевченка та Г.С. Сковороди (Доповідач – студент групи 102-МКТ-Д22 Мовчан Р.)
  4. Вплив кріпосництва на життєвий шлях та літературну творчість Т.Г. Шевченка (Доповідач студентка групи 105-М-Д21 Великородня С.)
  5. Вірш Т.Г. Шевченка «Думи мої, думи мої…» (Доповідач студентка групи 101-ПАМЛ-Д22 Андрієвська К.)