14 Червень 2021

ОЛЕНА КРАВЧЕНКО, ДОКТОР ІСТОРИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ІСТОРІЇ ТА МОВОЗНАВСТВА УКРДУЗТ, ПРОВЕЛА НА ПЛАТФОРМІ TEAMS ЛЕКЦІЮ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ УНІВЕРСИТЕТУ АДАМА МІЦКЕВИЧА В ПОЗНАНІ

14 травня 2021 р. д.і.н. Олена Кравченко, доцент кафедри історії та мовознавства Навчально-наукового центру гуманітарної освіти УкрДУЗТ, прочитала польською мовою онлайн-лекцію для студентів 3-го курсу на тему «Історія України 1917–1991 рр.». Захід проведено на запрошення доктора габілітованого Марека Міколайчика, професора історичного факультету Університету Адама Міцкевича (Познань, Польща) у межах взаємного обміну між викладачами.

Ключовими питаннями лекції були події Української революції 1917–1921 рр., впровадження радянської системи 1921-1939 рр., сталінські репресії, розвиток культури, мови, освіти, події в Україні другої світової війни, період перебудови та проголошення Незалежності України в 1991 р. Розглядалися причини поразки Української революції, українсько-польські стосунки, особливості повоєнного періоду, шлях України до незалежності.

ОЛЕНА КРАВЧЕНКО, ДОКТОР ІСТОРИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ІСТОРІЇ ТА МОВОЗНАВСТВА УКРДУЗТ, ПРОВЕЛА НА ПЛАТФОРМІ TEAMS  ЛЕКЦІЮ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ УНІВЕРСИТЕТУ АДАМА МІЦКЕВИЧА В ПОЗНАНІ