29 Листопад 2020

Міжнародний проект Distant learning – problem or challenge?

3 листопада 2020 розпочався міжнародний проект Distant learning – problem or challenge? Учасники проекту – студенти чотирьох країн, які протягом місяця вивчатимуть ситуацію з організації дистанційного навчання у ЗВО.

Головна мета проекту проаналізувати нову форму навчання, виявити усі сильні сторони та недоліки; надати викладачам поради щодо покращення та вдосконалення он-лайн навчання; окреслити основні зони комфорту, в яких студент максимально краще засвоює матеріал.

Міжнародний проект Distant learning - problem or challenge?

Разом з цим – це унікальна можливість в умовах карантину проводити міжнародний обмін, проводити спільні проекти та планувати нові заходи. Сьогодні 28.11.20 у нас чергова он-лайн зустріч. Плануємо обговорити отримані результати та попрактикувати англійську.

Міжнародний проект Distant learning – problem or challenge?