13 Січень 2023

Продовжуємо плідну співпрацю з University of West Scotland (UWS)!

В рамках міжнародного проекту Twinning відбулась чергова зустріч представників UWS – проректора Marcus Ross, декана факультету педагогічних і соціальних наук Eric Baumgartner та завідувача кафедрою мовної підготовки Fernando Leon Solis з метою узгодження спільних планів з організації освітнього процесу в УкрДУЗТ.

Український державний університет залізничного транспорту представляли проректор Владислав Панченко, директор ННЦГО Костянтин Колесник та завідувач кафедри «Іноземні мови» Світлана Нешко. За результатами зустрічі узгодили перелік гостьових лекцій для студентів спеціальності 035 «Філологія». Почали підготовку спільної роботи над навчальним планом для освітньої програми «Професійний переклад у транспортній галузі», з урахуванням можливості долучити лекторів UWS до освітнього процесу. Погодили розпочати мовну підготовку викладачів, аспірантів та студентів Університету в UWS. Отримали схвальні відгуки від наших європейських партнерів щодо готовності до співпраці та обміну досвідом.

Незважаючи на cкладні обставини, якісна освіта традиційно залишається для нас пріоритетом №1. Ми готові працювати, а керівництво університету завжди підтримує усі ініціативи, які роблять наших випускників конкурентоспроможними фахівцями.

Продовжуємо плідну співпрацю з University of West Scotland (UWS)!