07 Березень 2023

Роозпочато навчання на курсі OPEN

Розпочато навчання по програмы Online Professional English Network (OPEN). Програма OPEN  передбачає 8-тижневі  іноваційні курси підвищення квалифікації для викладачей английської мови, розроблені університетами США за наступними темами: англійська мова, як засіб навчання (EMI), стимулювання мотивації й залучання учнів (FSME), методологія TESOL, професіний розвиток для викладачей, і інтеграція критичного  мишлення на уроці.

Метою даної програми є:

• Введення та вивчення поточних методологічних концепцій та проблем у галузі англійської мови як іноземної.
  • Забезпечення іноваційного досвіду дистанційного навчання з використанням новітніх технологій
  • Сполучення учасників з американськими експертами в галузі викладання англійської мови та створення професійної мережі міжнародних колег.

До даної програми від кафедри Іноземних мов УкрДУЗТ залучені: Нешко Світлана Ігорівна, Харламова Олена Миколаївна, Дзюба Олена Анатоліївна.

Роозпочато навчання на курсі OPEN