21 Жовтень 2022

Розширені засідання наукових гуртків

На кафедрі іноземних мов відбулися розширені засідання наукових гуртків.

Серед запрошених були члени кафедри та стейкхолдери ОП «Переклад та англійська мова і література», серед них почесний гість Ірина Гаманенко , прессекретарка регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Нових членів гуртка було ознайомлено із Положенням про роботу гуртка, студентів було розподілено на дискусійні групи та намічено подальший план роботи.

У ході дискусій студенти обрали теми досліджень та сподіваються представити результати своїх досліджень на конференціях та семінарах.

Керівник гуртка  «Akademisches schreiben» ст. викл. Олена Харламова разом із своїми молодими науковцями представили цікаву тему «Основні етапи становлення і розвитку німецької наукової термінології», роботу над якою розпочали ще навесні 2022, сподіваємось що скоро заслухаємо цікаву презентацію досліджень.

Керівники гуртків «ENGLISH FOR TECHNICAL EXPERTS» та «PHILOLOGISCHE STUDIEN ZU WISSENSCHAFTLICHEN TEXTEN»  ст. викл. Олена Дзюба та викл. Катерина Зроднікова спільно працюють над дослідженням перекладацьких трансформацій та еволюції перекладацької думки на Україні. Чекаємо на звіти талановитих та завзятих членів гуртків.

Активісти та лідери дискусійних груп:

Волошина Олена студентка групи 101-ПАМЛ-Д21 тема, «Технологічний розвиток як суспільний прогрес та виклик людським цінностям»

Кравченко Олеся, студентка групи 101-ПАМЛ-Д21 тема «Ідіолект, його зв’язок з іншими науками та перекладацькою діяльністю»,

Лапенко Руміса студентка групи 101-ПАМЛ-Д21 тема «Омонімія та Полісемія»,

Яковенко Дар’я, студентка групи 101-ПАМЛ-Д21 тема «Мовна варіативність»,

Титаренко Катерина студентка групи 101-ПАМЛ-Д21 тема «Ідіолект»,

Лазоренко Матвій, студент групи 212-ОПУТ-Д22 тема «Мова та комунікація в інформативному суспільстві».

Розширені засідання наукових гуртків