22 Листопад 2023

Teachers Training Week 2023

Відбувся щорічнй форум та навчання у школі-семінарі Teachers Training Week 2023.

Традиційно захід викликав неабиякий інтерес серед учнів та викладачів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова та Харківської області.

Основний меседж цьогорічного заходу можна виразити з привітання проректора УкрДУЗТ з науково-педагогічної роботи, Владислава Панченко:

” Впевнений, що ми зможемо поділитися цікавими ідеями, корисними напрацюваннями, започаткувати плідні дискусії, які стануть поштовхом для розвитку нашої освіти. На жаль, зараз ми не маємо повноцінної змоги проводити офлайн освіту. Але при цьому треба знаходити також і позитивні моменти. Розвиток дистанційної освіти є неминучим і ми можемо бути або в його авангарді, або в арʼєргарді.

Завдяки таким подіям, завдяки такому форуму, завдяки таким заходам, які реалізуються спільно з освітніми закладами Харківської області, впевнений, що ми зможемо розвивати нашу дистанційну освіту. Впевнений, що ми опануємо нові методики, нові технології і нові засоби дистанційного навчання.
Ці засоби однозначно стануть корисними при побудові якісних дистанційних курсів.
Сподіваюся, що цей форум дасть вам новий поштовх і новий імпульс для розвитку ваших ідей. Я впевнений, що саме освіта була є і буде головною зброєю українського народу.
Тож озброюйтесь, панове.”

Teachers Training Week 2023